Filo Kiralama Hizmeti
fiyat sabitleme fırsatı

a. Gider maliyetleriniz sabitlenir,
b. Yatırım maliyetiniz olmaz,
c. Kiralamada KDV indiriminden yararlanılır,
d. Kredi imkanlarınız kısıtlanmaz,
e. Motorlu taşıt vergisi ödemezsiniz,
f. Daha az gelir ve kurumlar vergisi ödersiniz,
g. Servis ve bakım masrafınız olmaz,
h. Daima yeni araç kullanırsınız,
ı. Kaza durumunda hasarlı araca karşılık yedek araç verilir.
Araç Kiralama Hizmeti
avantajlı fiyatlarla

En az bir gündür. 3 saati aşan gecikmelerde bir tam gün, 3 saate kadar olan gecikmelerde ise saat başına günlük kiralama ücretinin 1/5'i tahsil edilir. Araçlar yurtdışına çıkartılamaz.
Kiralama Koşulları
detaylı bilgi


Sürücü Belgesi
En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler tüm araçları kiralayabilirler. A, B, C, C-1 ve D grupları için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma, D1, E ve F grubu araçlar için 5 yıllık sürücü belgesine sahip ve 28 yaşında olma koşulları aranır.
Kiralama Süresi
En az bir gündür. 3 saati aşan gecikmelerde 1 tam gün, 3 saate kadar olan gecikmelerde ise saat başına günlük kiralama ücretinin 1/5'i tahsil edilir.
Trafik Cezaları
Trafik kurallarına uyulmaması durumunda doğacak her türlü sorumluluk ve ceza kiralayana aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi ve mahalli makamlar tarafından tutulması halinde geçen süreler, sözleşme süresi içinde kabul edilir.
Ödeme Şekilleri & Kaza Durumu
Araçlarımızda hasar meydana gelmesi durumunda kiralayan kişi A, B, C, C-1 ve D grubu araçlarda 4500 $, D1, E ve F grubu araçlarda 7500 $'ye kadar hasarı ödemekle sorumludur. Kiracının A, B, C, C-1 ve D grubu araçlar için günlük 5 $, D1, E ve F grubu araçlar için 10 $ sigorta fonu ödemesi halinde hasar sorumluluğu ortadan kalkar. Lastik yarılmaları, cam veya far kırılmaları, stepne ve radyo - teyp çalınması sigorta kapsamı dışındadır. A, B, C, C-1, D, D1, E ve F grupları için 5 $ günlük sigorta ücreti ödenmesi ile bu tip hasarlar sigorta kapsamına girer. Ancak sigortanın geçerli olabilmesi için; Trafik kaza zaptı ve alkol raporu hemen tutturulması ve 48 saat içinde en yakın TFS Oto Kiralama ofisine ulaştırılması, Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırı dışında kullanılmaması gerekir. Aksi taktirde aracı kullanan tüm hasarlardan sorumlu tutulur. Sigorta fonunun ödenmemesi ve kiralanan aracın çalınması durumunda kiracı, araç 30 gün içinde bulunursa, aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini, araç 30 gün içinde bulunmaz ise araç bedelini ödemekle yükümlüdür. Kiracı dışında aracın ikinci bir şahıs tarafından kullanılabilmesi ancak geçerli kimlik ve ehliyetinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır vae aracı kiralayan tüm sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Sigorta fonu ödenen ve yukarıdaki tüm şartları yerine getiren ve kaza raporunda kusursuz olduğu tespit edilen kiracıdan hasar bedeli alınmaz. Ancak aracın serviste kalacağı süre (7 gün ve üzeri fiyatından) bedelin ödemekle sorumludur. Kaza durumunda, 01.04.2008 tarihin'den itibaren maddi hasarla sonuçlanan trafik kazalarında, kazaya karışan tarafların dolduracağı "MADDİ HASARLI TRAFİK KAZASI TESPİT TUTANAĞINI" doldurmak zorundadır. Tutanakların eksik veya yetersiz doldurulmasından kaynaklanan nedenlerden dolayı aracın kasko ve trafik sigortasından ALINAMAYAN hasar bedelleri KİRACI tarafından ödenecektir.
Ferdi Kaza Sigortası
Her ilave sürücü için günlük 3$ dir. Kiralanan aracı kontratta isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise ikinci sürücünün dışında kimse kullanamaz.
Bebek Koltuğu
Günde 5$ karşılığı sağlanır. Bebek koltuğunun çalınması sigorta kapsamı dışındadır.
Teslim ve Bırakma
TFS Oto Kiralama bürolarının bulunduğu iller ile buralardaki hava alanları, limanlar, tren istasyonları ve otellerde ofis çalışma saatleri dahilinde teslim
ve bırakmalar ücretsizdir. Aksi durumda araç teslim ve bırakma en yakın büroya olan uzaklığın her kilometresi için 1$ (en az 10$) alınacaktır.
Diğer Hizmetler
Yabancı dil bilen şoför için günlük $50, 19:00 - 00:00 arasındaki hizmetlere ilave her saat için $5 ücret alınır.
Vergi
Bütün fiyatlara KDV ilave edilecektir. Fiyatlara aracın bakım giderleri dahil benzin hariçtir.
Hava Durumu Yol Durumu Mesafeler Döviz Kurları Uçuş Bilgileri
Merkez

Ali Nihat Tarlan Cad. Kartal Sok. Parlar/Bolat İş Merk. No:19 Kat:6 İçerenköy, Ataşehir /İstanbul

İletişim
Tel: 0216 380 3600
Gsm: 0533 414 1990
Gsm: 0533 354 4372
Faks: 0216 380 8140

Merkez adresimizin haritada yerini görün.
Grup Firmaları Mineral Teknik Hizmetler Mineral Enerji Mineral Sigorta Hizmetleri

 

Grafik Tasarım EMRAH BAY, Webmaster Pecado's Web Copyright © 2012